PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

09.11 -15.11.2021

1. Dzień 09.11. Wtorek: 20,30 zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa, 22,50 wylot do Izraela.
2. Dzień 10.11. Środa: 03,35 lądowanie w Tel Avivie. Przejazd do Betlejem - wczesne zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek, śniadanie. 11,00 Msza Święta.
Betlejem - Bazylika Narodzeni Pańskiego. Przejście do Sanktuarium Matki Bożej Karmiącej - Grota Mleczna. Przejazd na Pole Pasterzy, następnie do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
3. Dzień 11.11. Czwartek: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na północ Izraela. Cezarea Nadmorska - ruiny starożytnego miasta i akweduktów. Przejazd do Hajfy- panorama Ogrodów Bahajskich. Następnie nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie. Przejazd do Kany Galilejskiej - sanktuarium pierwszego cudu Pana Jezusa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
4. Dzień 12.11. Piątek: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw, Tabga - Kościoły rozmnożenia chleba i ryb i Prymatu św. Piotra. Przejazd do Kafarnaum, ruiny starożytnego miasta, Dom św. Piotra. Góra Tabor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
5. Dzień 13.11. Sobota: Śniadanie, przejazd na Górę Oliwną. Sanktuarium Pater Noster, przejście drogą niedzieli palmowej do kościoła Dominus Flevit.
Panorama Jerozolimy. Kościół Wszystkich Narodów. Przejazd na Górę Syjon do Bazyliki Zaśnięcia NMP, spacer do Wieczernika i grobu Króla Dawida. Zejście do kościoła św. Piotra in Gallicantu. Spacer Starym Miastem pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
6. Dzień 14.11. Niedziela: Śniadanie, dalszy pobyt w Jerozolimie-Via Dolorosa(Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Pańskiego(Msza święta). Czas wolny. Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety), Yad Washem (Muzeum upamiętniające holokaust), Kneset (współczesny parlament). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
7. Dzień 15.11. Poniedziałek: Wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, odprawa biletowo-bagażowa. 5,20 wylot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie o godzinie 8,25.
Cena: 1350pln + 430$
W cenę wliczone: transport autokarem z wi-fi na pokładzie; zakwaterowanie z wyżywieniem(5 śniadań, 5 obiadokolacji) w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych; koszty zwiedzania wg programu; ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERGO; system słuchawkowy AUDIO-GIUDE; opieka pilota-przewodnika; podatek VAT.
Dodatkowe opłaty: Z50$- płatne do ręki pilotowi na realizację programu na miejscu, opłaty wjazdowe do miast, parkingi, wstępy do zwiedzanych obiektów, napiwki dla kierowców i obsługi hotelowej.
Program wyjazdu jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, warunki drogowe, dostępność miejsc które odwiedzamy i ich własny plan zajęć itp.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu z przyczyn niezależnych.
Biuro Pielgrzymkowe DARIO Dariusz Kleczaj; 26-613 Radom - Sadków 53; tel: + 48 605 325
524;biuro@dariotours.plwww.dariotours.pl

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

7 DNI
JASNA GÓRA - KAHLENBERG - PADWA - RZYM - ASYŻ - WENECJA
1. DZIEŃ: 6,00 wyjazd na pielgrzymkę. Przejazd przez Polskę, po drodze udział w Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej. Przejazd do hotelu w Czechach, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2. DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wiednia. Msza święta w Polskim Sanktuarium Narodowym na Kahlenbergu. Przejazd do hotelu we Włoszech, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
3. DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Krótki pobyt w Padwie, wizyta w Bazylice św. Antoniego. Msza święta, zwiedzanie. Przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
4. DZIEŃ: Śniadanie, przejazd autokarem do Rzymu, udział w Audiencji Generalnej. Wizyta na Grobie św. Jana Pawła II, zwiedzanie Bazyliki. Czas wolny następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem - kościół św. Filipa Neri - Chiesa Nuova, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Piazza Venezia, Altare della Patria, Foro Romano, Palatino, Arco di Constantino,Colosseo(z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
5. DZIEŃ: Śniadanie, Przejazd do Asyżu. Msza Święta w Kaplicy
Pokoju, zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami
Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum. Odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji, obiadokolacja i nocleg.
6. DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do Wenecji, rejs statkiem po lagunie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Piać św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka(z zewnątrz), Most westchnień, Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
7. DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Austrię, Czechy do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach nocnych.
CENA: 2400 pin
Cena zawiera: transport komfortowym autokarem; 6 śniadań i obiadokolacji; 6 noclegów w pokojach z łazienkami; opiekę licencjonowanego pilota; w zwiedzanych miastach opieka przewodników; ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERGO; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy; system słuchawkowy AUDIO-GUIDE; rejs do Wenecji po lagunie; opłaty sanktuaryjne, drogowe, autostradowe, parkingi, wjazdy do miast itp.
Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument - dowód osobisty lub paszport.
Program wyjazdu jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, warunki drogowe, dostępność miejsc które odwiedzamy i ich własny plan zajęć itp.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu z przyczyn niezależnych.
Biuro Pielgrzymkowe DARIO Dariusz Kleczaj; 26-613 Radom - Sadków 53; tel: + 48
605 325 524;biuro@dariotours.plwww.dariotours.pl