PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ -3.06. - 9.06.2019

1. Dzień 03.06. Poniedziałek:  00,15 zbiórka uczestników na parkingu ul. Tochtermana, przejazd na lotnisko w Rzeszowie. 3,50 odprawa na lotnisku, 5,50 wylot do Izraela. 10,25 lądowanie w Tel Avivie. Przejazd do Betlejem – Bazylika Narodzeni Pańskiego. Przejście do Sanktuarium Matki Bożej Karmiącej – Grota Mleczna. Przejazd na Pole Pasterzy, następnie do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2. Dzień 04.06. Wtorek: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na północ Izraela. Cezarea Nadmorska – ruiny starożytnego miasta i akweduktów. Przejazd do Hajfy – panorama Ogrodów Bahajskich. Następnie nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie. Przejazd do Kany Galilejskiej – sanktuarium pierwszego cudu Pana Jezusa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
3. Dzień 05.06. Środa: Śniadanie, wylwaterowanie z hotelu. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw, Tabga – Kościoły rozmnożenia chleba i ryb i Prymatu św. Piotra. Przejazd do Kafarnaum, ruiny starożytnego miasta, Dom św. Piotra. Góra Tabor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
4. Dzień 06.06. Czwartek: Śniadanie, przejazd na Górę Oliwną. Sanktuarium Pater Noster, przejście drogą niedzieli palmowej do kościoła Dominus Flevit. Panorama Jerozolimy. Kościół Wszystkich Narodów. Przejazd na Górę Syjon do Bazyliki Zaśnięcia NMP, spacer do Wieczernika i grobu Króla Dawida. Zejście do kościoła św. Piotra in Gallicantu. Spacer Starym Miastem pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
 
5. Dzień 07.06. Piątek: Śniadanie, dalszy pobyt w Jerozolimie – Via Dolorosa(Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Pańskiego(Msza święta). Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
6. Dzień 08.06. Sobota: Śniadanie, Msza Święta. Przejazd do Betanii (Grób Łazarza, Dom Marii Marty i Łazarza), Jerycho (Góra Kuszenia – panorama – Drzewo Sykomory), Rzeka Jordan (odnowienie przyrzeczeń sakramentu Chrztu Świętego) oraz Qumran. Przejazd nad Morze Martwe - wypoczynek. Powrót do Betlejem – obiadokolacja i nocleg w hotelu.
7. Dzień 09.06. Niedziela: Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety). Jerozolima – Menora, trasfer do Yad Washem (Muzeum upamiętniające holokaust), Kneset (współczesny parlament). Przejazd na lotnisko. 21,15 wylot do Polski. 00,05 lądowanie w Rzeszowie, transfer do Radomia, zakończenie pielgrzymki.

Cena: 1460pln + 420$

W cenę wliczone: transport autokarem z wi-fi na pokładzie; zakwaterowanie z wyżywieniem(śniadanie, obiadokolacja) w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych; 1 butelka wody na osobę dziennie; czapki, mapy, certyfikaty i zdjęcia magnetyczne; koszty zwiedzania wg programu; ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składka na TFG.
Dodatkowe opłaty: 200$- płatne do ręki pilotowi na realizację programu na miejscu, opłaty wjazdowe do miast, parkingi, wstępy do zwiedzanych obiektów, napiwki dla kierowców i obsługi hotelowej.
Autokar z Radomia na lotnisko w Rzeszowie i z powrotem – 85pln/osoba dodatkowo płatne.

PIELGRZYMKA DO CHORWACJI I MEDUGORJE - 16 – 23.08.2019

  MARIA BISTRICA - MEDJUGORJE – DUBROWNIK - MOSTAR – POCITELJ – VEPRIĆ -  SPILT - BUDAPESZT

1. DZIEŃ 16.08. Piątek: Wyjazd we wczesnych godzinach porannych(5,00), prze-jazd przez  Słowację, Węgry. Po trasie Msza Święta. Przyjazd do hotelu, zakwate-rowanie, obiadokolacja i nocleg.
2. DZIEŃ 17.08. Sobota: Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do MARII BI-STRICY – najwiekszego chorwackiego Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej. Msza Święta, krótki pobyt w Sanktuarium, czas wolny. Przyjazd do MEDUGORJE w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
3. DZIEŃ 18.08. Niedziela: Śniadanie, przejazd na miejsce objawień - PODBRDO, wejście na górę. Powrót do MEDUGORJE,  Msza Święta, spacer, zapoznanie z Sanktuarium - kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. –  Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, udział w nabożeństwach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
4. DZIEŃ 19.08. Poniedziałek: Wczesne śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac. Wyjazd nad morze. Relaks i wypoczynek na plaży. Wieczorem obiado-kolacja i udział w nabożeństwach wieczornych.
5. DZIEŃ 20.08. Wtorek: Śniadanie i  wyjazd do DUBROVNIKA -  pobyt w naj-piękniejszym mieście na Adriatykiem. Pobyt rozpoczniemy Mszą Świętą, na-stępnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny. Powrót do Medugorje w godzinach wie-czornych, obiadokolacja i nocleg.
 6. DZIEŃ 21.08. Środa: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasz-torze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk - ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samo-dzielne zwiedzanie. Przejazd nad Adriatyk. Relaks i wypoczynek na plaży.  Obia-dokolacja. Wieczorem pobyt w Medugorje, czas wolny na zakup pamiątek i  udział w nabożeństwach.
7. DZIEŃ 22.08. Czwartek: Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu.  Msza Święta w Sanktuarium VEPRIĆ. Przejazd do SPLITU zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Przyjazd do hotelu w  godzinach wieczornych, za-kwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
8. DZIEŃ 23.08. Piątek: - Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd  w drogę powrot-ną do Polski. Krótkie zwiedzanie BUDAPESZTU z przewodnikiem. Przejazd przez Węgry i Słowację, po przekroczeniu granicy obiad. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 1370pln

CENA ZAWIERA:
- TRANSPORT KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM – DVD, BAREK; 2 NOCLEGI W HOTELU TRANZYTOWYM  – POKOJE  Z ŁAZIENKAMI; 5 NOCLEGÓW W PENSJO-NACIE W MEDUGORJE – POKOJE ŁAZIENKAMI I KLIMATYZACJĄ; 7 ŚNIADAŃ I OBIADOKOLACJI, OBIAD W DRODZE POWROTNEJ; W ZWIEDZANYCH MIASTACH OPIEKĘ LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW; OPIEKĘ LICENCJONOWANEGO PILOTA; UBEZPIECZENIE NNW I KL TUiR  ERV; SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY.
UWAGA: Dodatkowo 100euro płatne w autokarze pilotowi na pokrycie opłat klimatycznych, opłaty parkingowe, drogowe, autostradowe, wjazdy do miast, przewodników lokalnych itp.